دکوراسیون

ست کردن کاغذ دیواری با مبل

ست کردن کاغذ دیواری با مبل

یکی از ابزاری که ست کردن کاغذ دیواری با آن ایده مناسبی است، مبلمان شماست. در این مطلب به ایده‌های ست کردن کاغذ دیواری با مبل می‌پردازیم.

ست کردن کاغذ دیواری با مبل

ممکن است این تصمیم را داشته باشید که دیوارهای منزل خود را با کاغذ دیواری تزئین کنید. اما نمی‌دانید که چه طرح کاغذ دیواری با چه رنگی را برای خود انتخاب کنید که هم خانه شما را زیباتر کند هم با دیگر وسایل شما ست باشد. یکی از وسیله‌هایی که ست کردن کاغذ دیواری با آن ایده بسیار مناسبی است، مبلمان شماست. در این مطلب از مجله دلتا به ایده‌های ست کردن کاغذ دیواری با مبل پرداخته می‌شود.

هنگام ست کردن کاغذ دیواری با مبل معمولا سعی بر این است که طرح و رنگ کاغذ دیواری با روکش و پارچه مبلی آن ست باشد. پس اگر ابتدا دیوار خود را کاغذ دیواری کرده‌اید و اکنون می‌خواهید مبل خود را بخرید، به رنگ و پارچه آن که قرار است با دیوار هماهنگ باشد دقت کنید.

ست کاغذ دیواری و مبل

باید ببینید چه رنگی برای مبلمان شما مناسب است که ترکیب آن با کاغذ دیواری هماهنگ باشد. برای مثال اگر کاغذ دیواری شما بیشتر به رنگ صورتی است، مبلمانی که جلوی آن قرار می‌گیرد اگر طوسی رنگ باشد، بسیار جلوه جذاب و دلنشینی دارد.

به یاد داشته باشید که ست بودن رنگ‌ها تنها به معنای هم رنگ بودن آن‌ها نیست بلکه می‌توان دو رنگ مخالف که در کنار هم رنگی دلنشین را جلوه می‌دهند در فضای نشیمن به کار برد.

مطالب بیشتر در زمینه چیدمان نشیمن را در مطلب چگونه نشیمن مستطیلی را چیدمان کنیم؟ بخوانید.

ست کردن کاغذ دیواری

اگر دکوراسیون خانه شما به سبک کلاسیک باشد و می‌خواهید مبلمان استیل را انتخاب کنید، از کاغذ دیواری‌های طرح‌دار کلاسیک استفاده کنید. اگر این مدل کاغذ دیواری را انتخاب کردید، رنگ‌هایی از کاغذ دیواری که با رنگ چوب به کار گرفته شده است همخوانی خواهد داشت.

با سبک مبلمان خود ست کنید

در انتخاب رنگ باید چند اصل و قاعده را رعایت کنید.

یکی از اصل‌ها این است که شما باید رنگ‌های موجود در خانه را با یکدیگر هماهنگ کنید. به عنوان مثال همخوانی رنگ پرده اتاق نشیمن با رنگ روکش مبل در استفاده از کاغذ دیواری قابل توجه است. باید به استفاده از رنگ‌های روشن و تیره، رنگ‌های سرد و گرم دقت کنید.

رنگ‌های هماهنگ

اگر مبلمان شما ساده است و هیچ‌گونه شکل و طرحی روی آن وجود ندارد، بهتر است که کاغذ دیواری خود را طرح‌دار انتخاب کنید. اگر هر دو ساده و هم‌رنگ باشند نبود تداخل رنگی باعث می‌شود که از زیبایی دکوراسیون شما کاسته شود.

مبلمان ساده و کاغذ طرح دار

یک ترفند عالی دیگر برای کم کردن شلوغی فضا و نگه‌داشتن طرح‌ها در یک تعادل دلنشین، استفاده از رنگ‌هایی است که در یک تنالیته (خانواده) قرار دارند. برای مثال، همنشینی کاغذ دیواری آبی و سبز کله‌غازی با مبل طرح‌دار سرمه‌ای، معمولا یک ایده جذاب به‌شمار می‌آید.

به هرحال سعی کنید یا کاغذ دیواری یا مبلمان را طرح‌دار انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که دیوارتان را طرح‌دار کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب چیدمان مبل در پذیرایی مربع شکل را بخوانید.

منبع

ست کردن کاغذ دیواری با مبل
deltapayam.com

مطالب مرتبط

گریم صورت گرد با متدهای جدید و حرفه ای آرایشی

آموزش پخت انواع فیلینگ کیک خانگی

تفریح و سرگرمی :: ترفند ها و ایده های شوخی در مدرسه توسط 123 GO_ GOLD

کلاهبرداری با ترفند فروش لباس در تلگرام

پاک کردن لکه روغن و چربی از روی کفش

از سراسر وب

ترفند و خلاقیت _ ایده های خلاقانه و جالب در مدرسه

تفریح و سرگرمی :: ترفند تروم تروم – شوخی برای دفاع از خود! برای سرگرمی

در وار تاپ ببینید کارتون السا و انا خوشگله | بستنی های یخی | السا و انا

دکمه بازگشت به بالا