دکوراسیون

5 ایده خلاقانه برای دکوراسیون دیوار آشپزخانه

5 ایده خلاقانه برای دکوراسیون دیوار آشپزخانه

تقریبا نیمی از مردم بخش اعظمی از روز خود را در آشپزخانه می‎گذرانند به همین خاطر نوع دکوراسیون دیوار آشپزخانه و کابینت های در آن بسیار حائز اهمیت هستند.

5 ایده خلاقانه برای دکوراسیون دیوار آشپزخانه

آشپزخانه  قلب خانه و اکثر مردم بخش مهمی از اوقات روز خود را در این فضا می‎گذرانند به همین سبب نوع چیدمان، دکوراسیون دیوار آشپزخانه و حتی کابینت های موجود در آن بسیار حائز اهمیت هستند.

برای دکوراسیون دیوار آشپزخانه راه های گوناگونی وجود دارد و ما در این گزارش می‎خواهیم آسان‎ترین راه را با شما در میان بگذاریم.

برای تزیین دیوارها و کابینت های آشپرخانه راه های بسیاری وجود دارد که برخی از آنها حتی با کمترین هزینه قابل دسترسی هستند. یکی از این راه‎ها استفاده‎ی مناسب و به جا از پوسترهای آثار هنری است. مطمئنا” هر کدام از ما طرفدار برخی از هنرمندان، ورزشکاران، افراد سیاسی، علمی و… هستیم و دوست داریم که در بخش‎های مختلف خانه عکس و یا پوستر آنها را نصب کنیم. اما باید بدانید که یکی از این سطوح می‎تواند سطح دیوار آشپزخانه  باشد. با استفاده از این ترفند کم هزینه با صرف زمان بسیار کوتاهی می‎توانید به طرح ایده آل خودتان دست یابید.

دکوراسیون دیوار آشپزخانه

یکی دیگر از موارد پیشنهادی ما استفاده از برچسب هااست. برچسب ها در طرح ها، رنگ ها و اشکال مختلف در بازار موجود است و شما به راحتی می‎توانید با استفاده از آنها سطوح مورد نظرتان را بپوشانید. این استیکرها قابلیت نصب روی تمام سطوح را دارند، یعنی شما علاوه بر دیوارها می‎توانید از این تکنیک در تغییر کم هزینه کابینت ها نیز استفاده کنید.

جالب است بدانید که برخی از این برچسب‎های دکوراتیو فانتزی قابل شستشو هستند و می‎توانید از این استیکرها علاوه بر سطح دیوارها روی هر سطح صافی مانند شیشه، آینه،  کمد، کابینت،  یخچال و … استفاده کنید.

همچنین برخی از این برچسب ها دارای طرح نوشته‎هایی زیبا با خطوط جالب و خاص هستند که از آنها نیز می‎توانید در دکوراسیون دیوار آشپزخانه استفاده کنید.

آشپزخانه

امروزه سرامیک ها انواع گوناگونی دارند که با طرح ها و رنگ‎های مختلف کار را برای تغییر آسان خانه هموار کرده‎اند. این سرامیک‎ها به راحتی قابل نصب هستند، اما اگر خودتان مهارتی در این خصوص ندارید می توانید از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید و سرامیک های جدید را به آشپزخانه خود هدیه کنید.

سرامیک

استفاده از وسایل آشپرخانه به عنوان یک عنصر تزیینی هم می‎تواند ایده جالبی باشد. در این شیوه شما با یک تیر دو نشان خواهید زد. اول اینکه می‎توانید از شر وسیله های اضافی که در هیچ کابینت و کشویی جا نمی‎گیرند خلاص شوید و دوم به یک دیزاین خاص و منحصر به فرد دست یابید. در این مورد نیز مانند موارد قبلی نیاز به صرف هزینه یا وقت زیاد نیست؛ بلکه می‎توانید به راحتی با نصب آویزهای فلزی لوازم خود را از سقف و یا دیوارهای آشپزخانه آویزان کرده و دکوراسیون دیوار آن را تکمیل کنید.

وسایل آشپزخانه

نصب تابلو های هنری نیز یکی دیگر از راه های بسیار آسانی است که می‎توانید آن را امتحان کنید. فقط کاری که باید در این خصوص انجام دهید این است که طرح مورد نظرتان را بخرید و با انتخاب قاب مناسب با دکوراسیون خود آن را از دیوارها آویزان کنید.

نصب تابلو در آشپزخانه

منبع

5 ایده خلاقانه برای دکوراسیون دیوار آشپزخانه
deltapayam.com

مطالب مرتبط

مناسب ترین هتل های رامسر در دوران کرونا

ایده های جدید و مدرن برای تزیین دیوار های منزلتان

عکس های جدید از خالق گوگل در خوابگاه دانشجویی در ۱۹۹۶

چالش ها و موقعیت های خنده دار :: کلیپ کوتا دزدکی غذا خوردن

تفریح و سرگرمی :: ترفند ها و ایده هایی که از ان در خانه میشود استافده کرد

از سراسر وب

آموزش ساخت هدیه ولنتاین با ۳ روش مختلف

برنامه کودک جدید دیانا و روما | کارتون جدید دیانا و روما | دیانا شو

تفریح و سرگرمی :: ترفند ها و ایده های پخت غذا برای بچه

تفریح و سرگرمی :: ترفند ها و ایده های رضایت بخش پاپیتی

ترفندهای رنگ‌آمیزی دیوار

دکمه بازگشت به بالا