مد و زیبایی

آموزش آرایش چشم گربه‌ای

آموزش آرایش چشم گربه‌ای

آموزش آرایش چشم گربه‌ای – در ادامه این قسمت از مجله “آموزش آرایش صورت” با آموزش آرایش چشم گربه‌ای در خدمت شما هستیم – آموزش تصویری آرایش چشم

آموزش آرایش چشم گربه‌ای

چشم هر انسان تاثیر زیادی روی زیبایی فرد دارد به همین دلیل است که می‌گویند چشم دریچه قلب است. پس باید آرایش چشم هم زیبا باشد تا زیبایی چشم دو برابر شود نه این که با آرایش ناقص و زشت ، زیبایی‌مان را زیر سوال ببریم. باید وقتی تنها هستیم آموزش آرایش چشم را یاد بگیریم و چند بار تمرین کنیم تا برای میهمانی و عروسی صحیح و زیبا آرایش کنیم. آرایش چشم گربه‌ای محبوب‌ترین آرایش چشم بوده و هست ولی ترجیح بسیاری از آرایشگران و مشتریان بوده است ، در ادامه این قسمت از مجله “آموزش آرایش صورت” با آموزش آرایش چشم گربه‌ای در خدمت شما هستیم.

آموزش آرایش چشم

مرحله اول آموزش آرایش چشم

مرحله اول آرایش چشم را با خط چشم سنگی و یا معمولی (بستگی به راحتی شما دارد) از نقطه آغازین چشم تا امتداد ابرویتان خطی با فرم چشم بکشید (مانند تصویر) سپس از نقطه پایا خط چشم به سمت داخل چشم (تقریبا به اندازه نصف چشم) خطی می‌کشیم. اگر خطی که کشیدید نازک و یا کمرنگ بود روی همان خط قبلی دوباره با خط چشم بکشید.

امتداد خط چشم مستقیم ، را به قسمت پایین چشم انتقال دهید تا نقطه آغازین چشم ببرید و گوشه هر دو خط چشم بالا و پایین را به هم وصل کنید. داخل چشم را نیز با مداد مشکی پر کنید.

مرحله دوم آرایش چشم 

سپس با کمک سایه مشکی رنگ داخل خطی که در مرحله قبل کشیدید را پر رنگ کنید ، وقتی وسط چشم و خط پایانی مرحله قبل رسیدید سایه را محو کنید. این کار را هم با کمک سایه دیگر می‌توانید انجام دهید و هم با کمک انگشتتان می‌توانید سایه مشکی را محو کنید.

مرحله سوم آرایش چشم گربه‌ای

سایه رنگ روشن مانند توسی انتخاب کنید و از نقطه آغازین چشم تا قسمت محو شده‌ی مرحله قبل سایه را بزنید تا کار محو کردن تمام شود.

مرحله چهارم آموزش آرایش

برای زیبایی و براقیت بیشترِ سایه ، می‌توانید از سایه نقره‌ای رنگ اکلیل دار استفاده کنید و روی چشم بزنید(دقت کنید که تا قسمت محو شده سایه نقره‌ای را بزنید)

مرحله پنجم آرایش چشم

با کشیدن ابرو و گذاشتن پلک مصنوعی ، یا ریمل زدن کار آرایش چشم شما تمام می‌شود.

صورتی‌ها : با تمرین و تکرار مانند آرایشگران حرفه‌ای ، خودآرایی کنید.

منبع

آموزش آرایش چشم گربه‌ای
suratiha.com

مطالب مرتبط

آموزش خودآرایی | خودآرایی صورت | میکاپ عروس – مدل دادن به ابرو

نحوه آرایش صورت باریک و تمام باید ها و نبایدهای میکاپ صورت های کشیده + عکس

آموزش آرایش چشم جدید و خط چشم:: آرایش چشم جدید

آرایش چشم زیر عینک با ۸ توصیه طلایی

از سراسر وب

گریم ابرو برای انواع مدل ابرو های مختلف

آموزش آرایش چشم پلک افتاده و نکاتی که باید بدانید

آموزش آرایش چشم درشت با متدهای روز و حرفه ای در چند مرحله

آموزش آرایش صورت ساده و طبیعی

گریم و میکاپ,آموزش میکاپ,جدیدترین میکاپ عروس, آموزش آرایش چشم ایرانی

اموزش آرایش چشم با خط چشم و سایه در تارمو

آموزش آرایش چشم جدید:: پالت سایه رنگ نود

آرایش چشم دراماتیک – آموزش آرایش چشم و سایه چشم

دکمه بازگشت به بالا