مد و زیبایی

مدل ارایش صورت در زمستان

.

مدل ارایش صورت در زمستان

در این مطلب با مدل ارایش صورت در زمستان و مدل آرایش صورت زمستانی آشنا شده و می‌فهمیم که در زمستان چگونه آرایش کنیم؟ آموزش آرایش گرم در زمستان

مدل ارایش صورت در زمستان

اکثر خانم‌ها عاشق آرایش کردن هستند و معتقدند که چهره‌شان با آرایش زیباتر می‌شود و انرژی و اعتماد به نفس از دست رفته خود را از طریق آرایش به دست می‌آورد منتهی به یک نکته مهم باید دقت کنند که اگر آرایش صحیح و اصولی نباشد نه تنها چهره را زیباتر نشان نمی‌دهد بلکه از چهره بدون آرایش هم زشت‌تر است. پس باید به نحوه آرایش دقت کرد. هر فصل با توجه به رنگ‌های آن فصل، آرایش مخصوص به خود را دارد پس باید با توجه به اصول آرایش هر فصل دقت داشته باشیم. رفته رفته وارد زمستان می‌شویم و باید به مدل ارایش صورت در زمستان دقت کرده و بر اساس آن آرایش کنیم. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، اصول مدل ارایش صورت در زمستان را مطالعه می‌کنیم.

مدل ارایش صورت در زمستان

در فصل زمستان شما باید هماهنگی یک سری رنگ‌ها را هم بررسی کرده و قوانین آرایش در فصل زمستان را رعایت کنید. چند آرایش پیشنهادی برای فصل زمستان آماده کرده‌ایم امیدواریم مطابق با سبک آرایشی شما باشند.

آرایش دودی و زغالی آرایشی است که بسیاری از خانم‌ها و یا دختران جوان آن را ترجیح می‌دهند چون معتقدند چهره جوان و بانشاطی را برای شما ایجاد می‌کند آرایش دودی که برای فصل زمستان هم مناسب است را می‌توانید با رنگ‌های طلایی، مسی و … هم استفاده کنید و از ترکیب سایه روشن استفاده نمایید. برای شروع آرایش چند رنگ سایه به رنگ‌های ذکر شده را آماده کنید.

مدل ارایش صورت در زمستان

• برای شروع مدل ارایش صورت در زمستان با یک برس سایه، روشن‌ترین رنگ سایه ترکیب ذکر شده که طلایی رنگ است را زیر ابروها بزنید

• برای ادامه یک درجه رنگ تیره‌تر مانند رنگ برنز و یا طلایی پررنگ را انتخاب کنید و به پشت پلک بزنید.

• سپس پررنگ‌ترین رنگ سایه را که مسی تیره است انتخاب کنید و به وسیله قلم مو به بالای خط مژه بزنید فقط تراکم باید زیاد باشد. این مرحله باعث ایجاد خط زیبایی بالای پلک می‌شود.

• سپس تمام رنگ‌های سایه را ترکیب کنید و روی هم بمالید.

• سپس از یک قلم مو تمیز استفاده کنید و یا قلم موی قبلی را تمیز کنید تا تیرگی پشت پلک را کمی با قسمت چین پشت چشم ترکیب کنید و سپس دوباره قلم را پاک کرده و رنگ آن قسمت را با قسمت زیر ابرو ترکیب کنید.

• می‌توانید یک مداد خط چشم به رنگ برنز را در خط مژه‌ها از ابتدا تا انتها بکشید و سپس با قلم سایه آن را محو کنید.

• برای زیبایی بیشتر آرایش چشم (مدل ارایش صورت در زمستان) خود را با مقداری ریمل کامل کنید ریمل حالت چشمانتان را زیباتر خواهد کرد.

مدل آرایش صورت زمستانی

• برای شروع آرایش گرم مخصوص زمستان (مدل ارایش صورت در زمستان) ابتدا باید به بالای پلک‌ها کرم پودر روشن و یا سایه روشن بزنید و سپس آن را با کمک پد اسفنجی محو کنیم و سپس ابروها را تیره کرده و حالت دهیم.

• سپس با کمک یک قلم خیس و یک خط چشم قهوه‌ای، یک خط قهوه‌ای ضخیم روی پلکتان بکشید و سپس با قلم مناسب آن را به سمت بالا و گوشه خارجی چشم محو کنید.

• با سایه گلبهی یا نارنجی قسمت بیرونی سایه قهوه‌ای را پر کرده و سپس دو سایه را به طور کامل در هم محو نمایید.

• برای این که آرایش چشم زیباتر دیده شود می‌توانید قسمت زیر ابرو را با سایه طلایی پر کنید و در قسمت داخلی چشم یعنی قسمتی که نزدیک بینی است از سایه به رنگ بژ استفاده کنید.

• زیر چشم را کرم پودر روشن بزنید سپس با همان آکوای قهوه‌ای یک خط پهن در زیر چشم بکشید و سپس آن را محو کنید.

آموزش آرایش صورت برای زمستان

• با یک خط چشم مشکی، دوباره روی سایه‌های قهوه‌ای را بپوشانید و سپس در گوشه‌های خارجی چشم، آن‌را محو کرده و در آخر از ریمل استفاده کنید.

• سپس با کمک کرم پودر و پنکک قسمت‌های باقی مانده صورت را بپوشانید تا پوستتان را صاف و یکدست کنند.

• برای این که گونه‌هایتان برجسته به نظر بیاید با یک کرم پودر تیره‌تر، خطی از زیر گونه تا قسمت کنار لب ایجاد کنید و با انگشتتان آن را به سمت بالا محو کنید سپس با رژ گونه تیرگی آن را بپوشانید.

• به قسمت بالای گونه یک سایه براق و روشن بزنید تا گونه‌های شما کاملا برجسته دیده شود.

• برای این که لب‌هایتان در آرایش گرم برجسته دیده شود بهتر است از یک رژ قرمز استفاده نمایید و سپس با یک رژ صورتی آن را بپوشانید و سپس برای دادن جلوه‌ای بیشتر و زیباتر به آن برق لب بزنید. البته اگر لب‌هایتان کوچک است. برای لب‌های بزرگ بهتر است رژ کم رنگ بزنید.

آرایش صورت زمستانی

در ادامه ۲ نکته مهم در انتخاب مدل ارایش صورت در زمستان را می‌خوانید تا مدل بهتری را برای خود انتخاب کنید.

در فصل زمستان قبل از شروع آرایش حتما یک کرم مرطوب کننده بزنید (کرمی با خاصیت مرطوب کنندگی بالا) چون سردی هوا موجب خشکی پوست شده و آرایش روی پوست خشک زیبا دیده خواهد شد. سپس بعد از گذشت یک دقیقه که کرم مرطوب کننده کاملا جذب پوست شد، کرم پودر یک درجه تیره‌تر از رنگ پوستتان را بزنید.

داخل ابروهایتان با کمک یک قلم مو آغشته به رنگ ابرو و ترجیحا رنگ قهوه‌ای پر کنید و اگر ابروهایتان پر است و نیازی به مداد ابرو ندارید می‌توانید با کمی ژل ابرو آن را پر رنگ کنید.

از یک رنگ سایه زمستانی مانند آبی، توسی یا ارغوانی و زرشکی تیره استفاده کنید. همچنین آرایش چشم دودی برای فصل زمستان بسیار زیبا و شیک دیده خواهد شد. با قلم مو باریک سایه را زیر خط مژه پایین ادامه بدهید تا بالا و پایین مژه متناسب شود.

آموزش آرایش صورت

با زدن یک قلم مو یا برس سایه چشم خاکستری بر روی کل سایه چشمتان، می‌توانید به آن‌ها تاثیری دودی بدهید. در قسمت استخوان ابرو یک highlighter کمی براق بکشید تا درخشنده و براق دیده شود.

برای آرایش زمستانی بهتر است از یک خط چشم تیره پررنگ استفاده کنید اگر هم از خط چشم مایع استفاده نمی‌کنید برای زمستان بهتر است خط چشم مایع بکشید و با کمک ریمل زیبایی خاصی به چشم‌ها ببخشید. بهتر است ریملی که در فصل زمستان می‌زنید غلیظ باشد (بهتر است فقط روی مژه بالایی باشد.)

و نکته آخر برای مدل ارایش صورت در زمستان این که برای آرایش گونه‌هایتان از رژ گونه‌ای استفاده کنید که رنگش از آن چه که معمولا به‌کار می‌برید، تیره‌تر باشد تا برجسته دیده شود.

در ادامه این مطلب ویدئو یک آرایش ساده مناسب برای فصل زمستان را مشاهده می‌کنیم:

امیدوارم از این مطلب آموزشی در مورد “مدل ارایش صورت در زمستان” و “ویدئو کوتاه آرایش ساده در زمستان” لذت برده باشید و مورد استفاده‌تان قرار گرفته باشد همیشه زیبا باشید و با زیبایی خود چشم همه را به خود خیره کنید.

منبع

مدل ارایش صورت در زمستان
suratiha.com

مطالب مرتبط

آرایش صورت با موی مشکی برای مهمانی های متفاوت

۶۰ مدل آرایش صورت عروس با متد های جدید و لاکچری

معرفی انواع براش های آرایشی لازم و ضروری در آرایش صورت

مدل چشم با آرایش های بسیار زیبا و حرفه ای زنانه و دخترانه

نحوه آرایش صورت باریک و تمام باید ها و نبایدهای میکاپ صورت های کشیده + عکس

مدل های جذاب آرایش صورت دخترانه مدرن + نکات آرایش صورت

مدل‌های جدید ست رژ لب و سایه چشم

از سراسر وب

محلول پاک کننده آرایش چشم و لب لافارر مدل 001 حجم 100 میلی لیتر

آموزش خودآرایی | میکاپ عروس | آرایش صورت | آرایش چشم ( گریم بینی )

کارتون و انیمیشن جدید کوکوملون / شعر کودکانه کوکوملون / کوکوملون جدید

راز آرایشی زیبایی و تناسب اندام زنان و دختران روسی چیست؟

6 ترفند کارآمد برای تثبیت آرایش صورت

ژل شستشو صورت آمبرلا کد 02 حجم 310 میلی لیتر

دکمه بازگشت به بالا