سلامتی

لاغری شکم و پهلو با ورزش

لاغری شکم و پهلو با ورزش

لاغری شکم و پهلو با ورزش! برای آب کردن چربی و لاغری شکم و پهلو ی خودتان علاوه بر رژیم لاغری مناسب، ورزش کنید. مجله دلتا شما را با ورزش های پهلو آشنا می کند.

لاغری شکم و پهلو با ورزش

لاغری پهلو و شکم در یک دقیقه! شاید این جمله کمی اغراق‌آمیز باشد اما واقعا بهترین ورزش ها برای لاغری پهلو کدام ورزش ها هستند؟ بگذارید این گونه بپرسیم که کدام ورزش های هوازی و خانگی می‌توانند شکم و پهلوی شما را صاف کنند و باعث آب شدن چربی های پهلو شوند؟ پنج دقیقه ورزش برای تناسب اندام بیشتر با مجله دلتا؛ همراه باشید.

لاغری شکم و پهلو با ورزش

اگر می‌خواهید چربی های پهلو و حتی شکم خود را آب کنید، باید به تغذیه و ورزش کردن مداوم در برنامه روزانه خودتان اهمیت دهید. تمام حرکات ورزشی که لگن، شکم و ران های شما را درگیر می‌کنند، می‌توانند به لاغری پهلو های شما کمک کنند؛ اگر در پی لاغری شکم و پهلوی  خود هستید، این ورزش را در خانه انجام دهید تا خیلی سریع به فرم دلخواه‌تان برسید و از شر این چربی های سمج خلاص شوید.

لاغری پهلو

شاید فکر کنید تنها چاره شما در کنار رژیم لاغری شکم و پهلو، ورزش دراز و نشست یا پیاده روی باشد؛ چرا ورزش های خانگی دیگر را امتحان نمی‌کنید؟ با ما همچنان همراه باشید.

برای لاغری پهلو و شکم خود می‌توانید حرکات موازی را تمرین کنید. این حرکت ورزشی روی زمین انجام می‏‌شود؛ برای شروع آن:

ورزش پهلو

تقریبا تمام حرکت های ورزشی که به کمر، ران و پشت شما مربوط باشند، می‌توانند به آب کردن پهلو های شما کمک کنند. برای انجام دادن این حرکت ورزشی:

لاغری شکم و پهلو با ورزش

این حرکت ورزشی هم به لاغری شکم و پهلوی شما بسیار کمک می‌کند؛ برای انجام دادن این حرکت:

لاغری پهلو

برای انجام دادن این حرکت، شما نیاز به یک دمبل سبک وزن دارید؛ پس قبل از شروع این تمرین برای خودتان یک دمبل سبک و خانگی تهیه کنید.

بعد از انجام حرکت ورزشی با دمبل، حالا نوبت به ورزش کردن با چوب می‌رسد. برای این منظور، ابتدا یک چوب صاف و بلند تهیه کنید.

برای خلاص شدن از شر چربی های پهلو، حرکت دوچرخه را امتحان کنید. این حرکت شما را وادار می‌کند تا به سرعت از یک طرف به طرف دیگر جا به جا شوید؛ با این کار عضلات پهلو های شما درگیر می‌شوند و عضلات مایل شکمی را نیز تحت فشار قرار می‌گیرند؛ برای انجام دادن این حرکت:

رژیم غذایی لاغری

پیروی کردن از یک رژیم لاغری و غذایی اصولی هم می‌تواند در لاغری پهلو و شکم شما مؤثر باشد. کدام مواد غذایی می‌توانند در لاغری شکم و پهلوی شما تأثیر‌گذار باشند:

امیدوار هستیم تمام این راهکار ها و به خصوص تمرینات ورزشی بتوانند شما را برای همیشه از شر چربی های سمج و اضافی شکم و پهلو خلاص کنند.

منبع

لاغری شکم و پهلو با ورزش
deltapayam.com

دکمه بازگشت به بالا