سلامتی

مراقبت از موهای بلند + ویدئوی آموزشی بافت مو

.

مراقبت از موهای بلند + ویدئوی آموزشی بافت مو

امیدواریم از این مطلب آموزشی درباره مراقبت از موهای بلند ، نکاتی در مورد شینیون و بافت مو و در آخر مشاهده فیلم آموزشی بافت مو لذت برده باشید

مراقبت از موهای بلند + ویدئوی آموزشی بافت مو

موها تاثیر زیادی روی زیبایی و ظرافت یک خانم دارد بنابراین رسیدگی به موها و مراقبت از آن‌‌ها مهم‌ترین قدم است. تحقیقات نشان داده است که ۹۸% از آقایان موهای بلند را دوست دارند بنابراین خانم‌ها باید سعی کنند موهای بلند و البته زیبایی داشته باشند فقط بلندی مو ملاک نیست. برای همین هم باید روش‌های مراقبت از موهای بلند را یادبگیرند.

مراقبت از موهای بلند ، آموزش مدل مو

بیشتر زیبای خانم‌ها وابسته مو است. مو هم می‌تواند چهره را زیباتر نشان دهد و هم نتیجه عکس دهد. مراقبت از موهای بلند روزانه انجام گیرد و مرتب کوتاه شود و از انواع ماسک موها استفاده شود مسلما باعث دوبرابر شدن زیبایی خانم می‌شود ولی اگر مراقبتی انجام نگیرد و مدام از سشوار و اتو مو استفاده شود با مرور زمان بافت مو می‌میرد و زیبایی خانم را کاهش می‌دهد. عواملی در زیبایی مو تاثیر دارد و آن را به خطر می‌اندازد. به طور کلی هر تاثیری در روحیه مستقیم روی بافت مو تاثیر دارد. می‌توان گفت سلامت مو در حقیقت سلامت جسم و روح است.

مراقبت از موهای بلند

بنابراین برای داشتن موهای زیبا باید همه عوامل تاثیرگذار را در نظر بگیرید و باید همه عوامل را رعایت کنید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه روش‌های مراقبت از موهای بلند را مطالعه می‌کنید ، سپس نکاتی در مورد مدل مو و در آخر فیلم آموزشی مدل را مو را تماشا می‌کنید.

آموزش مدل مو

برای مراقبت از موهای بلند ، شستن موها اولین قدم است. در واقع استفاده از شامپوی مناسب اقدامی اساسی برای مراقبت از موها است ولی کافی نیست و نیاز به مراحل بیشتری داریم. برای مراقبت بیشتر ابتدا باید جنس موهایتان را بشناسید سپس اقدامات لازم را انجام دهید. با شناخت نوع جنس مو می‌توانید بدانید که باید چند بار شامپو بزنید ، از چه شامپویی استفاده کنید. تا می‌توانید از مواد طبیعی استفاده کنید و از مواد شیمیایی دوری کنید.

پس از شستن موها ، نوبت به خشک کردن آن‌ها می‌رسد در مرحله خشک کردن دقت کنید که تقریبا ۸۰% موهایتان خشک شده باشد (می‌توانید از حوله استفاده کنید) سپس سشوار بکشید که اگر نیاز نیست خشک شدن طبیعی بهتر است. با موهای خیس یا نم به آرامی برخورد کنید هنگام شانه کردن نیز دقت کنید که با آرامش کامل شانه کنید تا موها آسیب نبینید.

ریزش مو تا حدی طبیعی است و همه دچار آن هستند ولی وقتی از حالت طبیعی می‌گذرد باعث کم پشت شدن مو می‌شود معمولا ریزش مو در حد ۶۰ تا ۸۰ تار مو در هر روز نرمال است ولی بیشتر از آن باید درمان شود.

همچنین شوره سر  یکی دیگر از مشکلاتی است که خانم‌ها دچار آن می‌شود باعث نازیبا دیده شدن موها و همچنین افزایش ریزش مو می‌شود. بنابراین باید به فکر درمان آن باشید. برای درمان آن ابتدا کف سر را تمیز کنید سپس اقدام‌های لازم را انجام دهید.

راه‌های مراقبت از موی سر

مراقبت از مو کافی نیست بلکه باید به مدل مو هم اندیشید. مدل مو تاثیر زیادی روی زیبایی خانم‌ها دارد. بعد از مرحله مراقبت نوبت به مرحله رسیدگی و مدل مو می‌رسد. ابتدا باید مدل مویی که به چهره و سن شما می‌آید را انتخاب کنید و سپس تصمیم بگیرید. امروزه بافت مو مد شده و خانم‌های جوان در مراسمات و میهمانی‌ها از آن استفاده می‌کنند که مد روز است و سن را کوچک‌تر نشان می‌دهد.

در شینیون و یا بافت مو تمیزی مهم است و باید از تافت و ژل مو به درستی استفاده کنیم البته نباید زیاد از محصولات آرایشی برای مو استفاده کنیم چون به ساقه و ریشه مو آسیب می‌زند. هنگام درست کردن مو دقت کنید که موها تمیز باشد شینیون و یا بافت مو در موهای چرب زیبا دیده نمی‌شوند. همچنین اگر نیاز است قبل از شینیون و یا بافت مو ، موهایتان را اتو یا سشوار بکشید تا خوش‌حالت دیده شود.

تا حد امکان از سنجاق مویی و سنجاق پنس کم استفاده کنید که هر چه کمتر استفاده شود شینیون و یا بافت مو زیباتر دیده می‌شود. اگر هم مجبورید استفاده کنید باید جوری استفاده شود که دیده نشود و مخفی باشد.

برای مد و زیبایی موهای شما ، در ادامه مطلب ، فیلم آموزش بافت مو را خواهیم داشت ، که با هم مشاهده می‌کنیم.

امیدواریم از این مطلب آموزشی درباره مراقبت از موهای بلند ، نکاتی در مورد شینیون و بافت مو و در آخر مشاهده فیلم آموزشی بافت مو لذت برده باشید. از این که همراه ما هستید بی‌نهایت خوشحال هستیم هر گونه نظری راجع به بهتر شدن این بخش از مجله دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید.

منبع

مراقبت از موهای بلند + ویدئوی آموزشی بافت مو
suratiha.com

مطالب مرتبط

مدل مو زنانه

آموزش بافت آفریقایی به صورت تصویری و مرحله به مرحله

مدل بافت مو دخترانه جدید 96

از سراسر وب

ترفند های آرایشی برای دختران

مدل بافت مو دخترانه جدید 96

آموزش بافت موی بلند به صورت مرحله به مرحله + عکس

از تاریخچه تا تحولات هنر بافت مو + عکس

دکمه بازگشت به بالا