نرم افزار

دفترچه تلفن و شماره‌گیر

آموزش شماره گیری سریع در تلفن پاناسونیک

آموزش فعال کردن ویژگی شماره گیری سریع تلفن پاناسونیک | به کمک کلیدهای شماره گیر سریع تنها با یک کلید با شماره مورد نظرتان تماس می گیرید

آموزش شماره گیری سریع در تلفن پاناسونیک

حتما برای شما نیز پیش آمده است که در طول روز چندین و چند بار با یک شماره تلفن خاص سر و کار داشته و بارها از دستگاه تلفن ثابت خود، با آن تماس گرفته‌اید. در طول روز چند بار با شماره همسرتان تماس می‌گیرید؟ تعداد دفعاتی که از تلفن ثابت به مادر، خواهر و سایر اعضای خانواده زنگ می‌زنید را به خاطر می‌آورید؟

شماره دوست صمیمی‌تان را چند بار در شبانه روز تکرار می‌کنید؟ همانطور که مشاهده می‌نمایید؛ برخی از شماره‌ها بیش از سایرین برای ما پر تکرار می‌باشند. آیا بهتر نیست یک راهکار برای ارتباط فوری با آن‌ها پیدا کرده و دیگر مجبور نباشیم هر بار شماره تلفن آن‌ها را وارد کنیم؟ شماره گیری سریع تلفن پاناسونیک ، همان راهکاری است که به دنبال آن هستیم:

علی رغم گسترش محبوبیت تلفن‌های همراه، هنوز هم در هر خانه‌ای یک تلفن ثابت پیدا می‌شود و این دستگاه‌ها همچنان جایگاه خود را در میان خانواده‌ها، حفظ نموده‌اند. در میان برندها و شرکت‌های مختلفی که اقدام به تولید تلفن‌های ثابت نموده‌اند؛ شرکت پاناسونیک به واسطه کیفیت و دوام محصولاتش، سهم بیشتری را از بازار را به خود اختصاص داده است.

در کشورمان نیز اوضاع به همین صورت بوده و در اکثر منازل، یک تلفن ثابت پاناسونیک پیدا می‌شود. شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی رسمی محصولات مخابراتی پاناسونیک در ایران، یکی از مراکز معتبر و قابل اطمینان در زمینه عرضه تلفن‌های ثابت این شرکت محسوب می‌شود. آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند؛بررسی قابلیت شماره گیری سریع در برخی از تلفن‌های پاناسونیک می‌باشد؛ با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

کلیدهای شماره گیر سریع

برخی از تلفن‌های شرکت پاناسونیک، به قابلیتی مجهز شده‌اند که به کمک آن، می‌توانید تنها با فشردن یک کلید و بدون شماره گیری، با شماره‌های ضروری و پر تکرار خود تماس بگیرید. این کار از طریق کلید‌های شماره گیر سریع که در آخرین قسمت از سمت راست بدنه دستگاه قرار گرفته‌اند؛ انجام می‌شود. این کلیدها به تعداد 10 عدد بوده و از 0 تا 9 شماره‌گذاری شده‌اند. به همین دلیل شما قادر به ذخیره بیش از 10 شماره در این سرویس نخواهید بود.

زمانی که ذخیره سازی شماره مورد نظر بر روی هر کدام از کلیدها با موفقیت انجام شد؛ بعد از آن دیگر برای تماس با آن مخاطب، تنها کافیست کلید انتخاب شده را فشار دهید.

قابلیت شماره گیری سریع

همانطور که گفته شد، تنها برخی از تلفن‌های پناسونیک از این قابلیت برخوردار هستند. به همین دلیل بهتر است؛ پیش از اقدام به خرید یک دستگاه تلفن، از فروشنده در ارتباط با قابلیت Speed Dial سوال کرده و اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید. کارشناسان فروش ایده آل گستر، در زمان خرید تمامی اطلاعات لازم در ارتباط با تلفن‌های پاناسونیک، از حمله سرویس شماره گیری سریع را در اختیار شما قرار خواهند داد.

لازم به ذکر است بیشتر تلفن‌های بیسیم پاناسونیک، فاقد سرویس Speed Dial می‌باشند. هر چند برخی از این تلفن‌ها از جمله تلفن بیسیم KX-TG9581 این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

تلفن‌های بیسیم KX-TG6461  و KX-TG6671 نیز از این سرویس پشتیبانی می‌کنند؛ اما تنها 5 کلید شماره گیری سریع را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. در بین تلفن‌های رومیزی پاناسونیک نیز می‌توان از مدل‌های KX-TS880 و KX-T7716 به عنوان نمونه‌هایی نام برد که دارای دکمه‌های شماره‌گیری سریع می‌باشند.

همانطور که گفته شد؛ برای برخورداری از این قبلیت در تلفن‌های پاناسونیک، ابتدا باید شماره مخاطب مورد نظر را بر روی یکی از کلیدهای شماره گیری سریع ذخیره نمود. برای این کار باید مطابق مراحل زیر عمل نماییم :

با انجام این عملیات، مخاطب مورد نظر ما بر روی کلید شماره گیری سریعی که در زمان ذخیره سازی وارد کرده‌ایم؛ ذخیره می‌شود. از این پس برای تماس با آن شماره، تنها کافیست تلفن را برداشته و کلید شماره گیری سریع  مورد نظر را انتخاب کنیم. توجه داشته باشید اگر بیش از یک شماره بر روی یک کلید شماره گیری سریع ذخیره نمایید؛ همواره آخرین شماره‌ای که وارد کرده‌اید؛ در حافظه دستگاه باقی خواهد ماند.

برای پاک کردن یک شماره که قبلا بر روی یکی از کلیدهای شماره گیری سریع، ذخیره نموده‌اید؛ کافیست کلید مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه ” Clear ” را وارد کرده و در انتها کلید OK را فشار دهید. با انجام این کار، به طور مثال شماره ای که بر روی کلید 5 ذخیره کرده‌اید پاک شده و می‌توانید شماره جدیدی بر روی آن ذخیره نمایید.

به جز این حالت بعضی از تلفن های ساده تر مانند گوشی پاناسونیک 3611 یا تلفن پاناسونیک 3821 بدون نیاز به این مراحل دارای شماره گیر سریع روی دکمه های اصلی خود هستند. یعنی با فشار دادن عدد 1 و نگه داشتن آن شماره ذخیره شده روی گرفته می شود و تماس برقرار می شود.

برای فعال کردن شماره‌گیری سریع، مراحل زیر را انجام دهید:• کلید [PROGRAM] را بزنید.• گزینه [Save Speed Dial] را انتخاب کرده و کلید [OK] را بزنید.• وارد کردن نام مخاطب تا 16 کارکتر و سپس کلید [OK] را بزنید.• وارد کردن شماره تلفن مخاطب و تا 32 رقم سپس کلید [OK] را بزنید.• یکی از کلیدهای شماره‌گیری سریع را برای ذخیره کردن مخاطب انتخاب کنید.• بعد از شنیدن صدای بوق تایید، کلید [PROGRAM] را برای ذخیره کردن تغییرات بزنید.

برای پاک کردن شماره، مراحل زیر را انجام دهید:• کلید شماره‌گیری سریع موردنظر خود را بزنید.• کلید [CLEAR] را زده و سپس کلید [OK] را بزنید.

این ویژگی زمانی کاربرد دارد که در طول روز با چند شماره تلفن، کار بیشتری داریم. برای هر شخصی، تعداد شماره‌هایی هستند که از بقیه بیشتر اهمیت دارند. از طریق فعال کردن این ویژگی، می‌توانید به راحتی و با زدن یک کلید، تلفن مخاطب خود را بگیرید.

تلفن‌هایی که در مشخصات آنها، عبارت Speed Dial وجود داشته باشد، دارای این ویژگی هستند. نمونه تلفن‌های این قابلیت عبارتند از:• تلفن‌های بیسیم مدل: تلفن پاناسونیک KX-TGF320 و تلفن پاناسونیک KX-TG9581• تلفن‌های سانترال مدل: تلفن سانترال KX-T7730 و تلفن سانترال KX-T7665• تلفن‌های تحت شبکه مدل: تلفن KX-HDV230 و تلفن KX-NT546

پست قبلی

دلایل استفاده از میزبان مرکز تلفن (Hosted PBX) در شرکت ها

پست بعدی

علت دایورت نشدن تلفن ثابت

مشکلات خدمات پس از فروش پاناسونیک در ایران

نحوه عيب‌يابی و تعمير تلفن ثابت

نحوه انجام تنظیمات اولیه تلفن بیسیم پاناسونیک به صورت کد

پیغام check tel line در تلفن پاناسونیک چیست؟

سلام برای پاک کردن شماره سیو شده در پاناسونیک kx-at7730 چکار باید کرد ؟؟ دکمه clear ندارد

سلام و وقت بخیردر ابتدا کلید پروگرام بعد دکمه ای که شماره روی آن ذخیره شده و سپس عدد 2 را بزنید و بعد کلید erease را بزنید

سلاملطفا دفترچه فارسی مدلتلفن پاناسونیک KX-TG7872را ارسال بفرماییدبا تشکر

سلام.خسته نباشید.تلفن منزل ما بدون اینکه شماره گیری بکنیم به موبایلم زنگ زد. خواستم بدونم علتش چی هست؟

سلام خسته نباشید. تماسایی که گرفته میشه به تلفن پاناسونیک بعدش کدوم قسمت میشه پیدا کرد

دوست عزیز تماس‌ها در قسمت incoming call قابل مشاهده هستند

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

تصویر امنیتی *

دانلود Contacts + PRO 5.117.4 برنامه شماره گیر و مدیریت مخاطبین اندروید

دانلود آخرین نسخه و جدیدترین ورژن Contacts + برنامه شماره گیر و مدیریت مخاطبین برای گوشی و تبلت اندروید با لینک مستقیم

دانلود Contacts +  PRO 5.117.4  برنامه شماره گیر و مدیریت مخاطبین اندروید

com.contapps.android

دانلود / برنامه اندروید / تماس و اس ام اس / مدیریت تماس و مخاطبین

شنبه 8 تیر 1398

5.117.4

11.04 مگابایت

گوگل پلی

Android 4.0.3+

گزارش نسخه جدید یا ایراد

ماژول دفترچه تلفن — sitak

ماژول دفترچه تلفن — sitak

ماژول دفترچه تلفن يکي از امکانات بسیار مهم و کاربردی سازمانها و شرکتها مي باشد. اين ماژول با قابليت هاي بسيار زيادي که دارد مي تواند یک بانک اطلاعات با ویژگی ها و گزینه های پویا بر اساس نیاز سازمانها ایجاد نماید.

ویژگی ها:

امکان درج ، ویرایش  و حذف اطلاعات مخاطب

تعریف کد شماره گیری سریع برای هر مخاطب

استفاده از قابلیت click  to call جهت تسریع فرایند شماره گیری

جستجوی پیشرفته

امکان استفاده از فایل اکسل جهت آپلود و دانلود اطلاعات

امکان نمایش نام تماس گیرنده به صورت popup در محیط وب نرم افزار سیتاک و همچنین درج در نمایشگر تلفن

امکان درج فعالیت و آپلود فایل آن فعالیت برای مخاطبین در زمان های مختلف و مشاهده کل فعالیت ها در هر تماس توسط کاربر

امکان ایجاد مخاطبین در دسته بندی های خصوصی و عمومی

جهت درج اطلاعات مخاطب در دفترچه تلفن میتوان از فایل اکسل و یا ورود اطلاعات به صورت تکی در محیط وب استفاده کرد. برای ایجاد مخاطب به صورت تکی به منوی دفترچه تلفن رفته و بر روی عبارت دفترچه تلفن جدید کلیک کنید. محیط زیر را مشاهده خواهید کرد که پس از تکمیل اطلاعات می توانید آنرا ثبت نمایید. در ادامه به بیان برخی از قابلیت های دفترچه تلفن سیتاک می پردازیم.

میتوانید اطلاعات مخاطب از قبیل نام و نام خانوادگی ، شماره های تماس، آدرس و … را به صورت کامل وارد نمایید.

کاربرد کد شماره گیر سریع این است که در داخل شرکت ، داخلی ها بدون اینکه شماره تماس مخاطب را بدانند با گرفتن کد مربوطه بتوانند با شماره تلفن مورد نظر تماس بگیرند. به عنوان مثال میتوان در بیمارستان ها برای ارتباط با پزشکان ، به شماره تماس آن ها کد اختصاص داد و پرسنل بیمارستان با گرفتن کد مربوطه با شماره تلفن پزشک تماس گرفته و با ایشان صحبت کنند. مزیت این کد مخفی سازی شماره تلفن از دید پرسنل و همچنین سهولت در شماره گیری می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته این ماژول قابلیت click to call میباشد. با استفاده از این ویژگی میتوان بدون شماره گیری و تنها با یک کلیک با مخاطب تماس برقرار کرد. فرایند استفاده از این قابلیت به این صورت است که کاربر با کلیک کردن بر روی شماره مخاطب ، داخلی اش شروع به زنگ خوردن می کند و پس از برداشتن گوشی سیستم به صورت خودکار شماره تلفن مورد نظر را برای ایشان شماره گیری میکند.

به منظور تسهیل فرآیند جست و جوی مخاطبین ، چندین پارامتر جستجو در این قسمت قرار داده شده است.

جهت تسهیل فرایند  وارد کردن اطلاعات به صورت گروهی می توانید از فایل اکسل نمونه استفاده کرده و لیستی از مخاطبان را به صورت یکجا در سیستم ثبت نمایید. قابلیت خروجی گرفتن از اطلاعات مخاطبین به صورت فایل اکسل در نرم افزار وجود دارد.

این قابلیت وجود دارد که اگر مخاطب با یکی از شماره های ثبت شده اش با مجموعه تماس بگیرد، در صفحه نمایش گوشی، کنار شماره تلفن فیلد نام در تلفن نیز نمایش داده شود. همچنین این امکان وجود دارد که بر روی پنل سیتاک popup اطلاعات نیز نمایش داده شود . در صورت وجود اطلاعات بر روی CRM مجموعه ها این بحث به صورت وب سرویس و ارتباط با نرم افزار CRM پیاده سازی می گردد.

این قابلیت وجود دارد که اطلاعات مخاطب ایجاد شده برای تمامی کاربران در دسترس بوده و یا به صورت خصوصی فقط توسط ایجاد کننده آن مشاهده گردد و دیگران به این اطلاعات دسترسی نداشته باشند.

در تب دیگر ماژول دفترچه تلفن امکان ثبت اطلاعات شرکت ها و اختصاص مخاطبین به هر شرکت فراهم شده است تا در صورت نیاز به دسترسی به اطلاعات شرکت ، نیاز به ثبت اطلاعات شرکت درون اطلاعات هر مخاطب نباشد و تنها با انتخاب فرد بتوانید اطلاعات دسته بندی شده شرکت، ازقبیل شماره تماس، آدرس و … را نیز مشاهده بفرمایید و از قابلیت click to call استفاده کنید.

آخرین امکانی که در ماژول دفترچه تلفن سیتاک تعبیه شده ، امکان گروه بندی مخاطبین می باشد. با این امکان قادر خواهید بود دسته هایی از مخاطبین با اسامی گوناگون ایجاد کرده و هر مخاطب می تواند در چندین گروه قرار گیرد.

با استفاده از این قابلیت کاربران سیستم می توانند در تماس های مخاطبین با مجموعه با کلیک بر روی پاپ آپ اطلاعات مشتری، به صفحه فعالیت های مربوط به ایشان رفته و فعالیت جدیدی ثبت کرده و یا فعالیت های قبلی را مشاهده نمایند. کاربران هنگام ثبت فعالیت می توانند فایل ضمیمه مربوط به آن فعالیت را در سیستم آپلود کرده و در تماس های بعدی آنرا مشاهده نمایند. این امکان برای شرکت های کوچک بسیار کاربردی بوده و حتی می تواند برای آنها، جایگزین نرم افزار ارتباط با مشتریان باشد.

کلمات کلیدی

دانلود Contacts plus , دانلود برنامه Contacts plus برای اندروید , آخرین ورژن Contacts plus برای اندروید , آخرین نسخه Contacts plus برای اندروید , دانلود رایگان Contacts plus برای اندروید , Contacts plus APK , دانلود برنامه Contacts plus به همراه بارکد , اپلیکیشن Contacts plus , Contacts plus , برنامه اندروید , دانلود برنامه شماره گیر اندروید , دانلود برنامه مدیریت لیست مخاطبین اندروید , دانلود اپلیکیشن مدیریت دفترچه تلفن اندروید

دفترچه تلفن و شماره‌گیر

منبع خبر

دکمه بازگشت به بالا