نرم افزار

پرطرفدارترین برنامه‌های اندروید 2022 + لیست برنامه اندروید بازار و گوگل پلی ★

آموزش برنامه نویسی اندروید (پروژه محور)

آموزش برنامه نویسی اندروید در محیط اندروید استودیو به زبان فارسی و به صورت گام به گام از مبتدی تا پیشرفته در قالب پروژه‌های اندرویدی

آموزش برنامه نویسی اندروید (پروژه محور)

آموزش برنامه نویسی اندروید

امروزه چقدر صرف وقت برای آموزش برنامه نویسی اندروید ضروری است؟بی شک در دهه کنونی، ابزارهای هوشمند شامل تلفن همراه، تبلت، گجت‌های پوشیدنی و… به یکی از پرکاربردترین ابزار در سطح جوامع تبدیل شده اند. از برقراری ارتباطات صوتی و تصویری، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی متن محور و مدیا محور گرفته تا انجام امور بانکی و اداری، همه و همه در بستر این دستگاه‌ها انجام شده و تا حد زیادی هزینه‌های شخصی و عمومی را کاهش داده است.

با توجه به متن باز بودن سیستم عامل اندروید در برابر رقیب آن یعنی iOS، دستگاه‌های هوشمند اندرویدی از تنوع بیشتری در امکانات و قیمت برخوردار هستند که باعث شده ضریب نفوذ آن در بیشتر کشورها از جمله ایران نسبت به رقبایش افزایش چشمگیری داشته باشد. طبیعتا تقاضایی که برای ساخت اپلیکیشن‌های اندرویدی از جانب کسب و کارها، موسسات و نهادهای دولتی و خصوصی برای اندروید وجود دارد نیز با اختلاف زیادی نسبت به سایر پلتفرم‌ها بیشتر است. بنابراین بازار کار هم داغ تر و دریافت پروژه ساده‌تر خواهد بود.

وب سایت اندروید استودیو با هدف ارائه تخصصی محتوا در زمینه آموزش برنامه نویسی اندروید از سال ۹۵ آغاز بکار کرد و تا به امروز همواره سعی بر این بوده تا در کنار انتشار محتوای جدید، محتوای قبلی نیز بروزرسانی شده و با تغییرات بعمل آمده در محیط توسعه اندروید استودیو، ابزار SDK، کتابخانه‌ها و سایر آیتم‌های دخیل در توسعه نرم افزارهای اندرویدی نهایت سازگاری را داشته باشد.

چنانچه به دنبال برنامه نویسی اندروید و کسب مهارت ساخت برنامه‌های اندرویدی هستید، با مطالعه آموزش‌های این وب سایت، تمرین مباحث و همچنین استفاده از تجربیات سایر توسعه دهندگان اندرویدی در منابع مختلف موجود در سطح وب می‌توانید به سطح مطلوبی از این تخصص دست یابید. ضمن اینکه بررسی سورس کدهای منتشر شده توسط توسعه دهندگان (عمدتا در مخزن GitHub) و الگو گرفتن از آنها نیز کمک شایانی به کسب مهارت بیشتر و حرفه‌ای تر شدن شما خواهد کرد.

زبان ها و پلتفرم های برنامه نویسی اندروید

توسعه و ساخت برنامه‌های اندرویدی محدود به یک زبان و یک محیط توسعه (IDE) نبوده و دست برنامه نویس‌ها در این زمینه کاملا باز است. افرادی که با زبان‌های برنامه نویسی مانند جاوا (Java)، کاتلین (Kotlin)، دارت (Dart) و حتی جاوا اسکریپت (JavaScript) آشنایی دارند با یادگیری مفاهیم مرتبط با پلتفرم اندروید می‌توانند به سرعت شروع به توسعه اپلیکیشن‌های اندرویدی کنند.برای مثال با استفاده از زبان جاوا اسکریپت می‌توان توسط فریمورک React Native برای اندروید، iOS و دسکتاپ برنامه توسعه داد. اما از اصلی ترین مشکلات این فریمورک‌های Cross Platform می‌توان به بهینه نبودن خروجی آنها برای پلتفرم‌های هدف اشاره نمود.فلاتر (Flutter) نیز یک UI Toolkit است که در سال ۲۰۱۷ توسط گوگل معرفی شد که از زبان Dart پشتیبانی می‌کند و همزمان خروجی اندروید، آی او اس و وب را در اختیار توسعه دهنده قرار می‌دهد (البته با کمی خونریزی!).

اینکه چه زبان و محیط توسعه‌ای انتخاب شود به عوامل متعددی وابسته بوده و شخص می‌بایست بر اساس دانش، سلیقه، نیازها و بازار کار پیرامون خود تصمیم نهایی را بگیرد.محیط توسعه Android Studio توسط گوگل پشتیبانی و بروزرسانی می‌گردد و از زبان‌های Java و Kotlin پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر بیشترین کتابخانه‌های موجود برای پلتفرم اندروید نیز توسط این دو زبان توسعه داده شده و برنامه نویسانی که با زبان‌های Native اندروید (یعنی جاوا و کاتلین) کار می‌کنند در انتخاب کتابخانه‌های مورد نیاز خود آزادی عمل بیشتری را دارند.

میزان کتابخانه‌های در دسترس برای توسعه‌ی نرم افزار یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب زبان برنامه نویسی اندروید و محیط توسعه آن به شمار می‌رود.

اگر بخواهیم به طور خلاصه مزایای توسعه برنامه‌های اندرویدی با زبان‌های کاتلین و جاوا و در محیط توسعه اندروید استودیو را بشماریم شامل این چند مورد می‌شود:

همانطور که قبلا ذکر شد، این محیط توسعه به طور رسمی توسط گوگل پشتیبانی می‌شود که خیال ما را از بابت بروزرسانی‌ها و رفع باگ‌ها راحت می‌کند. اولین نسخه پایدار (stable) محیط برنامه نویسی Android Studio در دسامبر ۲۰۱۴ یعنی حدود ۷ سال پیش معرفی شد و در طی این سال‌ها امکانات زیادی به آن اضافه و بهبودهای متعددی نیز صورت گرفته است.نام وب سایت ما هم برگرفته از نام این محیط توسعه بوده و آموزش‌های تهیه شده نیز به طور تخصصی مربوط به این IDE می‌باشد.

گوگل در ابتدا و با معرفی محیط توسعه اندروید استودیو، فقط از زبان Java در این محیط پشتیبانی می‌کرد و تمامی مستندات و کتابخانه‌ها نیز بر پایه همین زبان منتشر می‌شد. اما در چند سال اخیر و به مرور زبان Kotlin را هم تحت پشتیبانی خود قرار داد و توسعه دهندگان نیز از این زبان جدید استقبال کرده‌اند. اما همچنان هردو زبان به طور رسمی پشتیبانی می‌شود.از آنجایی که سینتکس کاتلین تا حد زیادی مشابه جاوا بوده و به نوعی نسخه‌ای مختصر تر از جاوا به شمار می‌رود، عقیده اکثر برنامه نویسان حرفه‌ای بر این است که حتی چنانچه قصد توسعه برنامه با زبان کاتلین را داشته باشید، ابتدا از جاوا شروع کنید تا در آینده درک کدهای کاتلین ساده‌تر بوده و با ابهامات کمتری روبرو شوید.آموزش‌های فعلی وب سایت ما نیز همگی با زبان جاوا تهیه شده که به زودی نسخه کاتلین هم اضافه خواهد شد تا علاقه مندان کاتلین هم بتوانند از آموزش‌های تخصصی و بروز این وب سایت استفاده نمایند.

عموما تصور اکثر افراد تازه کار از برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن‌های موبایلی و دسکتاپ این است که یک ادیتور را باز کرده و شروع به نوشتن کدها می‌کنیم (خود من هم از این قاعده مستثنی نیستم!). اما واقعیت غیر از این است و شما باید مهارت کار با کیت ابزار توسعه پلتفرم موردنظر (SDK) و کتابخانه‌های در دسترس را بیاموزید.بنابراین در محیط توسعه اندروید استودیو هم مانند سایر گزینه‌ها لازم است ابتدا SDK موردنیاز را روی سیستم خود نصب و راه اندازی کنید که البته جای هیچگونه نگرانی نیست. تمامی جزئیات مربوط به نصب و راه اندازی اندروید استودیو و ابزار SDK در آموزش نصب اندروید استودیو با زبانی ساده بررسی شده و با کمی صبر و حوصله می‌توانید از خان اول این فرایند عبور کنید.

متخصص برنامه نویسی اندروید شوید

وب سایت اندروید استودیو با هدف ارائه تخصصی محتوا در زمینه آموزش برنامه نویسی اندروید از سال ۹۵ آغاز بکار کرد و تا به امروز همواره سعی بر این بوده تا در کنار انتشار محتوای جدید، محتوای قبلی نیز بروزرسانی شده و با تغییرات بعمل آمده در محیط توسعه اندروید استودیو، ابزار SDK، کتابخانه‌ها و سایر آیتم‌های دخیل در توسعه نرم افزارهای اندرویدی نهایت سازگاری را داشته باشد.چنانچه به دنبال کسب مهارت در زمینه برنامه نویسی اندروید و ساخت اپلیکیشن‌های سیستم عامل محبوب اندروید هستید، با مطالعه آموزش‌های این وب سایت، تمرین مباحث و همچنین استفاده از تجربیات سایر توسعه دهندگان اندرویدی در منابع مختلف موجود در سطح وب می‌توانید به سطح مطلوبی از این تخصص دست یابید. ضمن اینکه بررسی سورس کدهای منتشر شده توسط توسعه دهندگان (عمدتا در مخزن GitHub) و الگو گرفتن از آنها نیز کمک شایانی به کسب مهارت بیشتر و حرفه‌ای تر شدن شما خواهد کرد.

خیر! ترتیب انتشار مباحث آموزشی به گونه‌ای است که بدون نیاز به دانسته‌های قبلی به صورت گام به گام می‌توانید جلسات را مرور و تمرین کنید.به طور کلی مباحث دوره آموزش برنامه نویسی اندروید در دو دسته پایه و تکمیلی قرار می‌گیرند که مباحث پایه بر اساس موضوع آن به صورت فصل بندی تهیه شده‌اند. مباحث تکمیلی بدون دسته بندی هستند و پس از فراگیری مباحث پایه و یا در خلال آن می‌توانید بر حسب نیاز و یا علاقه مطالعه کرده و تمرین آنها را نیز در دستور کار خود قرار دهید.

مطالعه و تمرین آموزش برنامه نویسی اندروید

ضروری است ابتدا مباحث پایه و در کنار آن مباحث تکمیلی را فرا بگیرید. توجه داشته باشید یادگیری بدون تمرین برای شما سودی نخواهد داشت. هر مبحث و موضوع در قالب یک آموزش جداگانه و مجزا منتشر شده تا علاوه بر جلوگیری از بروز خستگی در حین یادگیری، دسترسی به آموزش‌ها بر اساس موضوعات تسهیل گردد. آموزش‌ها را به دو صورت می‌توانید دریافت و مطالعه کنید:دریافت دوره آموزشی: با دریافت دوره آموزشی به صورت یکجا به تمامی مباحث پایه و تکمیلی اعم از مباحث غیر رایگان و رایگان و البته با احتساب تخفیف دسترسی خواهید داشت.مبلغ دوره بر اساس جمع کل مبلغ آموزش‌های غیر رایگان محاسبه می‌شود. بنابراین با تهیه دوره بجای تهیه آموزش‌ها به صورت تکی از تخفیفی در حدود ۳۰% بهره مند خواهید شد.برای دریافت دوره جامع شامل مباحث پایه و تکمیلی منتشر شده در وب سایت به صفحه دوره آموزش برنامه نویسی اندروید مراجعه کنید.دریافت آموزش‌ها به صورت تکی: همانطور که قبلا اشاره شد هر آموزش در قالب یک مبحث جداگانه تهیه و روی وب سایت منتشر شده است. بنابراین چنانچه فقط به یک یا چند مبحث نیاز داشته باشید با مراجعه به صفحه آموزش مربوطه می‌توانید آنرا دریافت کنید.لیست زیر که در واقع همان دوره آموزشی است، شامل تمامی جلسات بوده که با کلیک روی هرکدام به صفحه آموزش مربوطه هدایت خواهید شد:

بروزرسانی دوره آموزش برنامه نویسی اندروید

بله با توجه به اینکه فعالیت وب سایت اندروید استودیو به طور اختصاصی در زمینه توسعه نرم افزارهای اندرویدی است بنابراین همواره سعی بر این بوده که تغییرات اعمال شده در محیط توسعه Android Studio، کتابخانه‌ها و سایر مواردی که در گذر زمان از سویتیم توسعه اندرویدبروز شده در آموزش‌ها نیز اعمال گردد. البته با توجه به حجم بالای بروزرسانی‌ها، اعمال تغییرات به صورت فوری و در همه مباحث آموزشی تقریبا غیر ممکن است. بنابراین بروزرسانی‌ها ابتدا در صفحه لیست تغییرات محیط توسعه اندروید استودیو اطلاع رسانی شده و به مرور زمان در آموزش‌های جدید و همچنین در بروزرسانی آموزش‌های قبلی اعمال می‌شود.

دریافت دوره آموزشی و شروع یادگیری

پرطرفدارترین برنامه‌های اندروید 2022 + لیست برنامه اندروید بازار و گوگل پلی ★

معرفی بهترین برنامه اندروید 2022 امنیتی، موسیقی، عکاسی، مدیریت، اسکن، یادآوری، کیبورد و … به همراه ویژگی‌ها ★ | دیدنگار

پرطرفدارترین برنامه‌های اندروید 2022 + لیست برنامه اندروید بازار و گوگل پلی ★

برنامه اندروید 2022

امروزه زندگی ما بیش از پیش به ابزارهای دیجیتال و در پی آن به اپلیکیشن‌ها وابسته شده است و توسعه‌دهندگان هم با درک این موضوع به دنبال طراحی و عرضه برنامه‌های متناسب با نیازهای کاربران هستند. فرقی نمی‌کند در گروه مشتریان اندروید باشید یا آی او اس، هر دو سیستم‌ عامل به شدت در حال پیشرفت هستند. اما امروز قصد داریم به برنامه‌های اندروید بپردازیم. حال این سول مطرح است که پرطرفدارترین و بهترین برنامه اندروید 2022 کدام است؟

ناگفته نماند هر کاربر از دید خود می‌تواند بهترین برنامه‌های اندروید را تعیین کند. با این حال چندین برنامه هستند که در میان همه‌ کاربران مشترک است و بر روی اکثر گوشی‌ها نصب هستند و امتیاز بیشتری نصیب خود کرده‌اند. با ما همراه باشید تا در این مقاله بهترین و پرطرفدارترین برنامه‌های ۲۰۲۲ برای اندروید را معرفی کنیم. پیش به سوی اولین اپلیکیشن!

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

اگر حس می‌کنید که شخصی اغلب سعی می‌کند گوشی‌تان را در نبود شما باز کند؛ برنامه Lockwatch به شما کمک کند یک عکس مخفی از شخص متجاوز بگیرید. سپس عکس را همراه با محل به شما ایمیل می‌کند. پس حتی اگر گوشی شما گم شده ‌باشد، نگران نباشید. خلاصه این اپلیکیشن امنیت اطلاعات شما را در برابر افراد غریبه و کنجکاو حفظ می‌کند.

Guerrilla Mail

برنامه اندروید 2022

در جهان امروز استفاده از سرویس‌های مختلف اینترنتی نیازمند ایمیل است. همه ما حداقل دارای 1 آدرس ایمیل از سرویس‌دهندگان مختلف و معمولاً از گوگل هستیم. اما با این حال در هنگام ساخت ایمیل گاهاً مجبور به دادن اطلاعاتی هستیم که هویت ما و محل سکونت‌مان را فاش می‌کنند. یا حتی در استفاده معمولی از اینترنت هم به دلیل ارسال کوکی‌های مرورگر، سایت‌ها و سرویس‌دهندگان می‌توانند به راحتی ما را ردیابی کنند.

مطمئناً شما هم شاهد برخی از تبلیغات‌های هوشمند بوده‌اید. مثلاً وارد سایت یوتیوب می‌شوید، اما در آنجا تبلیغات ایرانی می‌بینید و مربوط به کشور خودمان است.

با این حال اگر کاربران از کشور آلمان هم به یوتیوب یا دیگر سایت‌های مشابه مراجعه کنند، با تبلیغات مربوط به کشور خود مواجه خواهند شد. برای حذف ایمیل‌های اسپم و بازاریابی Guerrilla Mail مناسب‌ترین برنامه است.

برنامه اندروید 2022

مجموعه‌ آفیس سه اپلیکیشن ورد و اکسل و پاورپوینت را مختص گوشی‌های اندروید ادغام کرده است.

برنامه اندروید 2022

با دانلود و نصب آفیس می‌توانید به‌ سهولت و هم‌زمان با سایر افراد روی فایل‌های ورد کار کنید، رزومه بنویسید، در اکسل فهرست درست کنید، با پاورپوینت اسلایدهای زیبا بسازید و همه‌ این فایل‌ها را در گوشی خود یا فضای ابری ذخیره کنید.

قابلیت‌هایی به این اپلیکیشن اضافه شده که شامل ساخت سریع PDF از تصاویر یا فایل‌های ورد، اکسل و پاورپوینت، امضای PDF به کمک انگشت، کدخوان QR و تبدیل عکس به فایل ورد قابل ویرایش و چند مورد دیگر است. با اتصال اکانت خود به اشتراک مایکروسافت ۳۶۵ می‌توانید از ویژگی‌های پولی درون اپلیکیشن مانند فونت‌های جانبی فوق‌العاده هم استفاده کنید. این برنامه یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در میان کاربران است. البته به دور از تصور هم نیست. چراکه برنامه‌های مجموعه آفیس برای هر فردی کاربرد دارد.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

این اپلیکیشن برای مدیریت فایل‌ها بسیار فوق‌العاده‌ است. قطعاً بهترین اپلیکیشن برای مدیریت فایل‌ها Simple File Manager Pro است که رابط کاربری ساده‌ای دارد و در مدیریت حافظه بسیار کمک کننده است. نسخه پریمیوم این برنامه را می‌توانید از فارسروید دانلود کنید و به راحتی استفاده کنید.

اگر شما دائماً در حال تایپ با گوشی هستید و خلاصه دست به قلم‌اید، دانلود اپلیکیشن بعدی را فراموش نکنید.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

یکی از برترین اپلیکیشن‌های موجود که بهترین کیبورد ممکن برای گوشی شما است. این برنامه با امتیاز 4.5 طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد.

قابلیت‌های کاربردی کیبورد برنامه Gboard:

آیا از آن دسته افرادی هستید که هر روز سر ساعت مشخص بیدار می‌شوید یا به طور کلی آلارم گوشی‌تان در حال یادآوری است؟ تکرار این وضعیت شما را خسته کرده است؟ خب با معرفی برنامه اندروید جذاب Alarmy 2022 آشنا شوید.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

در این برنامه می‌توانید هشدار تنظیم کنید و برای خاموش کردن هشدار، باید یک عکس از مکان تعیین شده خود بگیرید. مثلاً برای خاموش شدن آلارم باید یک عکس از خود در حال قهوه خوردن بگیرید. صرفاً موضوع عکس فقط در حال قهوه خوردن نیست. می‌توانید راه‌های دیگری مانند چند محاسبه ریاضی با درجه سختی ۱ تا ۱۰ تنظیم کنید. یا اینکه می‌توانید انتخاب کنید خیلی ساده با سوایپ کردن خاموش شود. انتخاب چگونگی خاموش شدن آلارم به عهده شماست و این تنوع می‌تواند تمرین یک مهارت باشد. برای مثال هر روز یک عکس، مانند تمرین عکاسی برای شما به حساب می‌آید.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

یکی از بهترین و پرطرفدارترین برنامه‌های اسکن اسناد توسط گوشی هوشمند، cam scanner است؛ که در ۲ نسخه رایگان و پولی عرضه شده است. قابلیت‌های نسخه رایگان برای اکثر کاربران کفایت می‌کند. نرم افزار اسکنر به حدی در یک گوشی هوشمند می‌تواند نیاز باشد که بعضی از شرکت‌های تولیدکننده گوشی مانند هواوی این قابلیت را در نرم افزار عکاسی پیش فرض گوشی گنجانده‌اند.

به‌ طور کلی عملکرد این نرم‌افزار به این صورت است که برای اسکن یک سند با دوربین گوشی هوشمند از سندی عکس می‌گیرید و بعد محدوده آن را مشخص کرده و برنامه با الگوریتم تعریف شده‌اش آن عکس را با حذف حاشیه‌های زائد مانند یک سند اسکن شده برای شما نشان می‌دهد. اگر با تصویر اسناد سر و کار دارید و هنوز این برنامه را دانلود نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم همین الان به گوگل پلی مراجعه کنید و با نصب این برنامه نهایت بهره را ببرید.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

احتمالاً این برنامه محبوب را می‌شناسید، اپلیکیشن PicsArt یک ویرایشگر تصویر بسیار قدرتمند و پرطرفدار است. این اپلیکیشن‌ مجموعه متنوعی از فیلترهای گوناگون و ابزارهای ویرایشی مختلف را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از دیگر قابلیت‌های اپلیکیشن PicsArt می‌توان ساخت عکس کلاژ را نام برد. این اپلیکیشن‌ برای افراد علاقه‌مند به ویرایش تصویر یک اپلیکیشن بسیار کاربردی است، زیرا همه‌ ابزارهای ویرایشی مورد نیاز را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. امکانات جذاب این برنامه اندروید خلاقیت شما را افزایش می‌دهد و می‌توانید تصاویر ماندگار بسازید.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

یکی از برترین برنامه‌های اندروید سال ۲۰۲۲ برای مدیریت زمان و لیست کردن کارها و برنامه‌ریزی WaterDo است. این برنامه به شما کمک می‌کند در مسیر خود بمانید و لیست روزانه مشاغل خود را به فوق‌العاده‌ترین شکلی که می‌توانید تصور و مدیریت کنید.

طبیعتاً شما نمی‌توانید از کارهای خسته کننده در زندگی اجتناب کنید، اما می‌توانید تصمیم بگیرید که آنها را سرگرم کننده کنید. علاوه بر رابط کاربری آرامش بخش و مکانیسم سرگرم کننده، WaterDo مجهز به یادآورها و تقویمی است که زندگی شما را کارآمدتر می‌کند. برنامه شما به لیستی از توپ‌های آبی پرنده تبدیل می‌شود. پس از اینکه کارهایتان را انجام دادید، آن‌ها را بچسبانید و از حس فوق‌العاده تماشای ترکیدن آنها لذت ببرید.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

با برنامه اندروید مدیریت غذا nosh می‌توانید موجودی مواد غذایی و داروهای خود را ردیابی کنید. تاریخ انقضا یا تولید غذا را ثبت کنید و در زمان دریافت پیشنهادات دستور غذا در فهرست مواد غذایی، انجام برنامه‌ریزی خرید و کاهش ضایعات غذا در خانه را به راحتی انجام دهید. Nosh از هوش مصنوعی (AI) پشتیبانی می‌کند که همینطور عادات خرید و هدر دادن مواد غذایی شما را پیگیری می‌کند تا ضایعات مواد غذایی را کاهش دهد و در هزینه‌ها در این فرآیند صرفه‌جویی کند.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

یک برنامه بسیار جالب اندرویدی است که در حین پخش موسیقی و آهنگ در صفحه گوشی برای شما رقص نور اجرا می‌کند. این نرم افزار فوق‌العاده حرفه‌ای طراحی شده است و طرح‌های مختلف و رنگارنگ برای رقص نور در صفحه گوشی و تبلت‌های اندرویدی را دارد. نکته مهم این است که برای نرم افزار Muviz Edge نیازی به روت بودن دستگاه اندرویدی شما نیست.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

با استفاده از این برنامه می‌توان انواع دکمه‌ها مانند دکمه تماس، هوم، پاور، افزایش حجم صدا، کاهش حجم صدا، قطع صدا، فاصله، دکمه‌های کلیدی، کلیدهای جهتی، دکمه Tab، دکمه بالا و پایین رفتن و غیره ایجاد کرد.

همچنین می‌توانید منوی گوشی خود را به‌ صورت کامل و با سلیقه خود شخصی‌سازی کنید. با نصب این اپلیکیشن، دیگر از کلیدهای فیزیکی بی نیاز می‌شوید و می‌توانید به جای استفاده از کلیدهای فیزیکی مانند کلید پاور، کلیدهای صدا و دیگر کلیدها از منوی ساخته شده با این برنامه، استفاده کنید.

این کار هنگامی که یکی از دکمه‌های دستگاه خراب شده باشد یا بخواهید از خرابی آن‌ها جلوگیری کنید، کارایی دارد. همانطور که از نام این اپلیکیشن می‌توان پی برد برای ایجاد دکمه‌های شخصی‌سازی شده و کار با این برنامه، نیازی به دسترسی روت نیست.

خب تا اینجا تقریباً در همه حوزه‌های کاربری بهترین‌های 2022 را به شما معرفی کردیم. بهتر است پیش از به پایان رساندن این مقاله با آخرین اپلیکیشن محبوب سال 2022 که یک برنامه با قدمت و امنیتی است آشنا کنیم.

برنامه اندروید 2022

برنامه اندروید 2022

یکی از قدرتمندترین و محبوب‌ترین شرکت‌های تولید نرم‌افزارهای امنیتی Kaspersky است که توانسته است با تولید نرم‌افزار امنیتی مختلف برای انواع سیستم عامل‌ها از جمله اندروید، آیفون، ویندوز و … گام مهمی را در زمینه‌ امنیت و حفظ حریم خصوصی برای کاربران بردارد.

آنتی ویروس Kaspersky از آخرین فناوری امنیتی برای محافظت از گوشی‌های هوشمند در مقابل ویروس‌ها، تهدیدات اینترنتی، سایت‌های فیشینگ، جاسوس افزارها و هرزنامه‌ها استفاده می‌کند. از ویژگی‌های این آنتی ویروس اندروید که برای هر کاربری نیاز است حفظ حریم خصوصی شما هنگام دزدیده شدن و یا گم شدن گوشی شماست که امکان دسترسی به اطلاعات‌تان را به هیچ کسی نخواهد داد و از جهت حفظ حریم خصوصی خیال‌تان راحت خواهد بود.

اگر از کسانی هستید که روزانه ساعات زیادی از وقت خود را به وبگردی می‌پردازید این آنتی‌ویروس با یک فایروال آتشین قوی محافظ اطلاعات شخصی شماست و به محض ورود به سایت‌های فیشینگ و ویروسی آن‌ها را بلوک می‌کند و دسترسی رفتن به آن سایت را به شما نخواهد داد. با نصب این برنامه بر روی اسمارت‌فون اندرویدی خود علاوه‌ بر اینکه گام مهمی در بخش امنیت برای گوشی خود بر می‌دارید، می‌توانید برنامه‌های نصب شده و حافظه را به‌ صورت خودکار ویروس‌یابی کرده و آن‌ها را از گوشی خود حذف کنید.

برنامه اندروید 2022

عناوین بالا چندین نمونه از  پرطرفدارترین و بهترین برنامه اندروید 2022 هستند که می‌توانید با تجربه آن‌ها در گوشی اندرویدی خود لذت ببرید. با این حال همانطور که قبلاً اشاره کردیم هر کاربر از دید خود می‌تواند بهترین برنامه‌های اندروید را تعیین کند. اپلیکیشن‌های معرفی شده در این مقاله جزو برنامه‌های کاملاً کاربردی است و هر فردی در گوشی موبایل خود با آن کار می‌کند. اگر کاربر IOS هستید، با یک سرچ ساده در اپ استور قطعاً به نسحه‌های مشابه برخورد خواهید کرد.

امیدواریم این مطالب و برنامه‌های معرفی شده برای شما کارآمد و مفید باشد. محبوب‌ترین برنامه از نگاه شما کدام است؟ کدام برنامه‌ها برای شما کاربردی‌تر است؟ نام اپلیکیشن مفید و کاربردی خود را به ما بگویید. اگر این مطلب برای شما کارکرد داشت، آن را برای دوستانتان بفرستید.

برنامه‌های پارسی اندروید

منبع خبر

دکمه بازگشت به بالا