نرم افزار

ZooCraft: Animal Family نام یک بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی است

ZooCraft: Animal Family نام یک بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی است

ZooCraft: Animal Family نام یک بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی که در سبک بازی های شبیه سازی تقسیم بندی می شود و شرکت بازی سازی

ZooCraft: Animal Family نام یک بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی است

ZooCraft: Animal Family نام یک بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی که در سبک بازی های شبیه سازی تقسیم بندی می شود و شرکت بازی سازی Creative Mobile Games  مسئول ساخت و نشر آن است. وقتی گیم فوق العاده خانواده حیوانات را دانلود می کنید قدم در دنیا بسیار دوست داشتنی حیوانات خواهید گذاشت. در این بازی باید یک باغ وحش بسیار بزرگ و جذاب بسازید. باغ وحشی که در آن انواع مختلفی از حیوانات قرار داشته باشند و بتوانند به خوبی در این مکان زندگی کنند همچنین شما مسئولیت دارید که از حیوانات به نحو احسنت نگهداری کنید به همین دلیل در ابتدای گیم باید باغ وحش مورد علاقه خود را طراحی کنید و خانه های حیوانات را به بهترین شکل ممکن بسازید تا حیوانات دوست داشتنی هر طوری که راحت هستند در آنجا زندگی کنند و خانه حیواناتی که دارای ویژگی های تقریباً یکسانی هستند، در کنار یکدیگر قرار دهید و زیستگاه پرندگان را کاملاً جدا کنید و برای دلفین ها و حیوانات آبزی یک آکواریوم بسیار بزرگ بسازید. همچنین می‌توانید در آزمایشگاه به وسیله دامپزشک‌های با تجربه گونه های بسیار متفاوت و جدیدی از حیوانات را کشف کنید و آن‌ها را در دسته جدید قرار دهید تا توجه بازدیدکنندگان را جلب کند. 

چون خانه حیوانات یک گیم شبیه سازی است می توانید قسمت های دیگر باغ وحش را هم به خوبی اداره کنید و برای بازدید کنندگان یک محیط جذاب به وجود بیاورید که در آن امکانات تفریحی وجود داشته باشد مانند: غرفه های بازی، بادکنک ها رنگی، خوراکی های خوشمزه و رستوران‌های مخصوص. همچنین می توانید با کمک اتوبوس های ویژه باغ وحش خود را به بازدیدکنندگان نشان دهید و توجه آنها را به قسمت های مختلف باغ وحش جلب کنید. اگر حیوانات را دوست دارید و علاقه مند به ساختن باغ وحش هستید، پیشنهاد ما این است که گیم فوق‌العاده ZooCraft: Animal Family را از وب سایت اندروید کده دانلود کنید.

منبع

ZooCraft: Animal Family نام یک بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی است
androidkade.com

مطالب مرتبط

محبوبیت و تاثیر پروانه‌ها در دنیای هنر

علائم آنفولانزا

ناستیا استیسی/کودک استیسی/ناستیا شو/کودک ناستیا/استیسی شو

دوختن چشم پرندگان برای قاچاق به کشور‌های عربی

«پرنده‌نگری» موقعیت ویژه برای توسعه گردشگری ایران

شغل خانگی برای مردان + معرفی بهترین مشاغل خانگی با درآمد خوب

بهترین انیمیشن ها (65 انیمیشن تا سال 2022)

از سراسر وب

ماجراهای ولاد و نیکیتا و پری دریای

معرفی کلاغ پران یا توپ صوتی

جنگ قدرت در محیط زیست/ وقتی صدای تالاب در نیروی وزارت خاموش شد

زاگرس در محاصره آتش / فرار حیوانات از شعله‌های داغ

چرا طوطی پرهای خود را میکند؟

شکار تمساح بالغ توسط ببر بنگال

ماهی گلدفیش کله شیری

دکمه بازگشت به بالا